Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

15 представниць Бердичівщини отримали звання “Мати-героїня”

Time Додано: неділя, 01 лют. 2009, 06:00 ( майже 10 років назад )

На один день актова зала Бердичівської райдержадміністрації осяялась світом материнських очей та посмішками їхніх рідних: керівництво району запросило п’ятнадцять мешканок Бердичівщини, щоб привітати їх із присвоєнням почесного звання “Мати-героїня”. Ці жінки є справжніми символами людяності, добра та самозречення, лунало у вітальних словах, вони отримали великий природній дар відтворити себе у дітях. Багато щирих слів на адресу матерів-героїнь звучало із вуст очільників Бердичівського району. “Хто матір забуває, того Бог карає, того діти цураються, в хату не пускають”... Слова Тараса Шевченка вони присвятили усім присутнім на святі.

15 представниць Бердичівщини отримали звання “Мати-героїня”

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: “Ні для кого не секрет, що всі справи у світі починаються з жінок. Саме жінка стимулює чоловіка до праці, не покладає рук, змінюючи життя на краще. Все прекрасне на землі — від світла сонця, від кохання до жінки, від молока матері...”

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Хотілося б вибачитися перед вами за те, що нагороди присуджуються дещо запізно... Хотілося б, щоб у цьому колі ми або наші послідовники нагороджували 40-45-річних жінок...”

Починаючи з 2007-го року, 28 представниць Бердичівського району отримали почесне звання “Мати-героїня”. У нагородній палаті на підпис Президента України чекають ще кілька десятків справ. Найстаршій матері-героїні, яку нагороджували цього дня, виповнилося 90, наймолодша народилася у 1964-му. Зі слів самих матерів, цей день вони запам’ятають назавжди. На життєвому шляху, яким вони вели й ведуть своїх дітей, траплялося все, але погане забувається, залишаючи жінкам тільки приємні й радісні відчуття.

Людмила Кратюк, мати-героїня (с. Слободище): “Двоє старших моїх дітей мають вищу освіту, менші закінчують школу. Один син — у Житомирі приватний підприємець, зять — також. Я життям задоволена, немає на що скаржитись. Радію дітьми та внуками й тим, що живу на Україні.”

Валентина Карпенко, мати-героїня (с. Слободище): “Народила 5 синів та 3 доньки. Сини працювали комбайнерами. Зараз, звичайно, важко, колгоспів немає. Але нічого... Маю вже 8 онуків. Все добре, аби здоров’я було... Я задоволена, що вигляділа своїх дітей...”

Світлана Колесник, мати-героїня (с. Семенівка): “Тяжело ли мне? Сейчас, в основном, тяжело материально. Но у меня — очень хороший муж. Мы уже 25 лет вместе. Имею прекрасных детей, никогда не было с ними проблем. Они всегда мне помогают, слушаются меня. Золотые, наверное...”

Її ми першою бачимо у день свого народження, до неї ми звертаємося у найщасливіші та найважчі моменти свого життя. Слово “мати” оспіване у піснях та уславлене у віршах, воно, за виразом поета, “вище і святіше всіх богинь”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0