Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

15-го серпня бердичівська молодь виборюватиме «Ключі успіху»

Time Додано: понеділок, 03 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Коли звучать слова «активний спосіб життя», «любов до рідного міста», «вміння долати труднощі та перешкоди», багато хто у Бердичеві здогадується: мова йде про гру-випробування «Ключі від міста». Цьогоріч громадські організації «Воскресіння» та «Фенікс» за підтримки міської влади вчетверте пропонують усім бажаючим сформувати команди і продемонструвати уміння злагоджено діяти у різних життєвих ситуаціях та повправлятися у знанні історії й культури міста.

15-го серпня бердичівська молодь виборюватиме «Ключі успіху»

Як виявляється, коли організатори гри говорять, що «Ключі...» мають на меті встановлення тісних та дружніх стосунків між учасниками, вони не так вже й далекі від істини. Гра настільки зближує, напівсерйозно напівжартома констатують усі, хто у ній задіяний, що як наслідок після її проведення вже утворилося... три подружніх пари.

Дехто звернув увагу одне на одного ще до того, як потрапив на гру, дехто — безпосередньо під час її етапів. Катерина Альвас та Павло Антощук були знайомі ще до участі в «Ключах...» : він працював формувальником у ливарному цеху заводу «Прогрес», вона — на тому ж підприємстві бухгалтером. Гра, розповідає подружжя, лише підсилила їхні почуття.

Катерина Антощук, учасниця гри «Ключі від міста»: «Переживала, чтобы у него получалось всё лучше, чем у остальных... В одном из конкурсов Паша пробивал по воротам пенальти, я очень волновалась за него. То же было и в музее, когда он проходил один из этапов. Очень хотелось, чтоб он был лучшим.»

Якби не двомісячна донька, кажуть Антощуки, вони без вагань знову поринули б у пізнавально-розважальні лабіринти «Ключів...». Тим більш, що у 2009-му організатори обіцяють запровадити ряд новинок, залишивши з минулорічних етапів гри лише один. Навіть назву з «Ключі від міста» змінили на «Ключі успіху». Обіцяють: буде цікаво, неординарно, змістовно та яскраво. Самі учасники — колишні та нинішні — кажуть: обов’язково треба спробувати. І додають: можливо, виборюючи «Ключі успіху», декому з юнаків та дівчат вдасться віднайти «ключі щастя».

Павло Антощук, учасник гри «Ключі від міста»: «Гра дуже цікава, весела, багато адреналіну, цікаві конкурси, особливо ті, де задаються загадки про місто. Окрім того, ми міцно здружилися між собою. Зустрічаємося, спілкуємося, влаштовуємо після гри банкети...»

Катерина Антощук, учасниця гри «Ключі від міста»: «Я считаю, что даже если нет возможности выставить свою команду, то обязательно нужно поучаствовать в игре в качестве зрителя. Эта игра помогает узнать свой город, реализовать себя. Каждый человек, думаю, должен знать про неё.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0