Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

142-й навчальний центр Сил спеціальних операцій відзначив 2-гу річницю від дня створення

Time Додано: субота, 30 черв. 2018, 16:07 ( 8 міс. назад )

Вони іменують себе наймолодшою та найсучаснішою складовою Збройних Сил України та вважаються військовою елітою української держави. Їхнє кредо – перевага якості над кількістю, а символізує їх безстрашний вовк (один із тотемів племен, з яких, начебто, сформувалися українці)…

142-й навчальний центр Сил спеціальних операцій відзначив 2-гу річницю від дня створення

Мова йде про так звані Сили спеціальних операцій, і у Бердичеві 2-гу річницю від дня свого створення відзначив один з їхніх підрозділів – 142-й навчальний центр ССО. Рейди та сучасні бойові дії, військові операції психологічного та інформаційного характеру, розвідка за лінією фронту та боротьба з терористами, а ще – підготовка до повалення режимів, пошук, евакуація та доставка полонених, створення агентурних мереж, навчання армії іноземних держав, медична допомога тощо – усе це входить до переліку завдань, виконання яких лягає на плечі бійців сил спецоперацій.

Зовсім недавно у Бердичеві вирувала святкова пора: відзначали День міста, Дні молоді та Конституції, Дні польської культури. У місті – пора випускних вечірок, на світ щодня з’являються нові бердичівляни, утворюються нові сім’ї. За переконанням міського голови Василя Мазура, все це відбувається завдяки тому, що українські військові та, зокрема, особовий склад центру надійно стоять на сторожі мирного життя.

2 роки у часи, коли йде війна – це багато чи мало?.. Представники центру ССО у Бердичеві, принаймні, за цей час встигли й справді продемонструвати себе як еліта української армії, констатував народний депутат України Олександр Ревега.

За мирний сон дітей, за можливість жити й працювати на мирній землі дякувала винуватцям свята голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська.

Слова вітань почули представники центру і від бойових побратимів-артилеристів і від представників Української православної церкви. Тут мирно та спокійно, тому що там – віддані Батьківщині воїни.

Окрім Подяк та вітань у навчальному центрі отримали ще один подарунок: Василь Мазур вручив воякам Книгу, до якої, за його задумом, вноситимуться славні справи літопису частини.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0