Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів

Time Додано: вівторок, 26 вер. 2017, 16:46 ( 6 міс. назад )

Бердичівляни помалу оговтуються від наслідків, заподіяних гродобоєм і, доки погода сприяє, потроху, як можуть, ремонтують своїми силами покрівлі будинків, склять вікна. За матеріальною підтримкою до виконавчого комітету та міської ради звернулись більше 2,5 тис. жителів. Заяви на кількох столах ледь умістити! Їх сортують по вулицях. Найбільше, кажуть, від мешканців Чуднівської, Тельмана, Войкова. Таке число звернень за кілька днів б’є усі рекорди! Тож уже не 4, як першого дня, а 14 мобільних груп вирушили по місту: підраховують збитки, фіксують пошкодження, складають акти.

14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів 14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів 14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів 14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів 14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів

Особливу увагу, каже Олег Повійчук, звертають на одиноких, немічних городян, кому нікому й допомогти, реагуючи на усі дзвінки телефонів гарячої лінії, відділу звернень громадян.

Навіть до нас на студію телефонували, запитуючи, як бути, коли комісія ще не встигла зафіксувати збитки: чекати чи варто все ж розпочинати роботи?

Стосовно суми матеріальних збитків – то, за попередніми даними, це далеко не 6 млн. грн., як називають різні джерела, а набагато більше число. Його назвуть, як тільки обстежать усі двори й будинки, а лишилось ще близько 20 великих вулиць. Завжди під рукою у Олега Миколайовича карта, на ній червоним позначено ті вулиці, на яких комісія уже побувала.

Зрозуміло, що покрити усі матеріальні збитки місту не по кишені. Лишається сподіватись, що і область, і держава не залишаться осторонь.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0