Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів

Time Додано: вівторок, 26 вер. 2017, 16:46 ( 10 міс. назад )

Бердичівляни помалу оговтуються від наслідків, заподіяних гродобоєм і, доки погода сприяє, потроху, як можуть, ремонтують своїми силами покрівлі будинків, склять вікна. За матеріальною підтримкою до виконавчого комітету та міської ради звернулись більше 2,5 тис. жителів. Заяви на кількох столах ледь умістити! Їх сортують по вулицях. Найбільше, кажуть, від мешканців Чуднівської, Тельмана, Войкова. Таке число звернень за кілька днів б’є усі рекорди! Тож уже не 4, як першого дня, а 14 мобільних груп вирушили по місту: підраховують збитки, фіксують пошкодження, складають акти.

14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів 14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів 14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів 14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів 14 комісій працюють у мікрорайонах міста: обстежено близько 2 тис. дворів

Особливу увагу, каже Олег Повійчук, звертають на одиноких, немічних городян, кому нікому й допомогти, реагуючи на усі дзвінки телефонів гарячої лінії, відділу звернень громадян.

Навіть до нас на студію телефонували, запитуючи, як бути, коли комісія ще не встигла зафіксувати збитки: чекати чи варто все ж розпочинати роботи?

Стосовно суми матеріальних збитків – то, за попередніми даними, це далеко не 6 млн. грн., як називають різні джерела, а набагато більше число. Його назвуть, як тільки обстежать усі двори й будинки, а лишилось ще близько 20 великих вулиць. Завжди під рукою у Олега Миколайовича карта, на ній червоним позначено ті вулиці, на яких комісія уже побувала.

Зрозуміло, що покрити усі матеріальні збитки місту не по кишені. Лишається сподіватись, що і область, і держава не залишаться осторонь.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0