Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

14 колегіум долучився до святкування 140-річчя з Дня народження Лесі Українки

Time Додано: субота, 19 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

25-го лютого вся Україна відзначатиме 140 років з Дня народження видатної поетеси Лесі Українки. Колектив 14-го колегіуму теж вирішив приєднатися до святкування цієї визначної для кожного українця події. Учні закладу під керівництвом своїх наставників-вчителів влаштували літературно-мистецький вечір, присвячений життю та творчості геніальної поетеси Лариси Петрівни Косач. Вчитель української мови та літератури, а за сумісництвом керівник літературного клубу “Дивослово” Любов Магда каже: подібними заходами вони намагаються вкотре довести усім, що Україна багата на таланти, багата на величних людей, серед яких є ім’я Лесі Українки.

14 колегіум долучився до святкування 140-річчя з Дня народження Лесі Українки

Любов Магда, вчитель української мови та літератури ЗОК №14: «Ми пишаємося тим, що Леся Українка народилася на нашій, Житомирській, землі. У підготовці до літературно-мистецького свята ми намагалися прослідкувати, щоб прозвучала ідея нездоланності, велична сила духу цієї мужньої жінки. Жінки-поетеси, жінки-борця. Діти проникають у світ творчості поетеси, бо вони грають ролі. І це допомагає їм запам’ятати велике, сильне і мужнє слово Лесі.»

Марії Крисюк дісталася найважливіша роль на святі. Дівчина грала саму Лесю Українку. Хвилювалася не лише на сцені, а й коли готувалася до вечора, коли вивчала усі відведені їй слова.

Марія Крисюк, учениця 11 класу ЗОК №14: «Для того, щоб прийняти образ Лесі Українки, я прочитала багато її творів, її біографію. І мене схвилювало її життя, те, що вона протягом тридцяти років боролося з такою тяжкою хворобою, але ніколи не здавалася і була оптимісткою.»

Аби показати усю багатогранність таланту геніальної поетеси, учні колегіуму виступали не лише з віршами та короткими біографічними тезами, а й з чудовою акторською майстерністю зіграли уривок з чи не найулюбленішого школярами твору “Лісова пісня”. Для учениці 9 класу Ірини Українець це була ще одна змога поринути у світ Лукаша та Мавки.

Ірина Українець, учениця 9 класу ЗОК №14: «Леся Українка — це геніальна поетеса, драматург, прозаїк, викладач, це — наша гордість. Геніальна жінка, яка писала чудові твори. Найкращим з них для мене є “Лісова пісня”. Дуже цікавий твір. Вражає своїми героями, сюжетом.»

Майже сто років, як померла Леся Українка: геніальна поетеса, тонкий прозаїк, справжній поліглот та людина, мужність якої і досі слугує прикладом для кожного письменника. Учні та вчителі 14-го колегіуму запевняють: слово Лесине ніколи не буде забутим, адже воно залишається актуальним і сьогодні.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0