Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

14-го січня о 14 годині на бердичівлян чекає щорічна урочиста церемонія “Людина року”

Time Додано: понеділок, 10 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Чим жив Бердичів минулого року та які мав здобутки у 2010 будуть оголошувати 14-го січня у міському Палаці культурі. Вже вп’яте головна зала Палацу буде переповнена людьми, які творили й продовжують творити історію міста. Саме їх нагороджуватимуть почесними відзнаками представники влади. Цьогоріч церемонія отримала назву “Твої перемоги, Бердичів!”. Якщо попередні чотири мали 12 традиційних напрямків, за якими визначали найкращих, то у цій з’явилася новинка. Напрямок “Сторінка пам’яті і слави”, вважають організатори, має стати родзинкою нагородження.

14-го січня о 14 годині на бердичівлян чекає щорічна урочиста церемонія “Людина року”

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Ми, бердичівляни, були свідками того, що у минулому році ми відкрили 4 музеї. Ми не тільки творимо сьогодення, а й пам’ятаємо наше минуле. Це один з напрямків роботи нашого міста — зберегти пам’ять про тих, хто творив Бердичів і продовжує творити гарні справи у ньому сьогодні.»

У напрямках “Працею звеличені” та “Його величність виробник” нагороджуватимуть людей, які більшу частину пропрацювали на тих чи інших підприємствах, а також підприємства, заводи та товариства, що сьогодні творять славу Бердичеву.

“Розквітни, відродись, зрости!” та “До Ваших послуг” — дві номінації, де бердичівлянам продемонструють всі досягнення міста у житлово-комунальній сфері та сфері обслуговування.

Незмінним залишиться напрямок “Милосердя — категорія вічна”. У ньому відзначатимуть людей, які одним із найважливіших своїх пріоритетів вважають доброчинність.

Працівників культури, освіти та спортсменів Бердичева, як завжди, говорять організатори церемонії, буде чи не найбільше. Минулорічні випускники міських загальноосвітніх закладів завоювали перше місце в області у незалежному оцінюванні. Співочі, танцювальні, циркові та інші творчі колективи теж у 2010-му здобули для міста чимало Міжнародних, Всеукраїнських та обласних нагород. Ну а про бердичівлян-спортсменів вже давно знають далеко за межами України.

Із загальної кількості людей, яких нагороджуватимуть (а це більше чотирьохсот чоловік), левова доля припадає саме на ці три номінанації. Вінцем церемонії нагородження кращих з кращих стане номінація “Славімо рідне місто!”, де свої нагороди отримають люди, які були відзначені на державному рівні.

Сторінки чергового альманаху “Твої перемоги, Бердичів” — це не лише історія міста, каже Іван Демусь, а й приклад людського натхнення у творінні добрих та гарних справ.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Перегорнуті сторінки цьогорічного альманаху — це відкриття сторінок альманаху наступного року. Тож хочеться побажати усім нам, бердичівлянам, успіхів у 2011-му році.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0