Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

14-го січня о 14 годині на бердичівлян чекає щорічна урочиста церемонія “Людина року”

Time Додано: понеділок, 10 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Чим жив Бердичів минулого року та які мав здобутки у 2010 будуть оголошувати 14-го січня у міському Палаці культурі. Вже вп’яте головна зала Палацу буде переповнена людьми, які творили й продовжують творити історію міста. Саме їх нагороджуватимуть почесними відзнаками представники влади. Цьогоріч церемонія отримала назву “Твої перемоги, Бердичів!”. Якщо попередні чотири мали 12 традиційних напрямків, за якими визначали найкращих, то у цій з’явилася новинка. Напрямок “Сторінка пам’яті і слави”, вважають організатори, має стати родзинкою нагородження.

14-го січня о 14 годині на бердичівлян чекає щорічна урочиста церемонія “Людина року”

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Ми, бердичівляни, були свідками того, що у минулому році ми відкрили 4 музеї. Ми не тільки творимо сьогодення, а й пам’ятаємо наше минуле. Це один з напрямків роботи нашого міста — зберегти пам’ять про тих, хто творив Бердичів і продовжує творити гарні справи у ньому сьогодні.»

У напрямках “Працею звеличені” та “Його величність виробник” нагороджуватимуть людей, які більшу частину пропрацювали на тих чи інших підприємствах, а також підприємства, заводи та товариства, що сьогодні творять славу Бердичеву.

“Розквітни, відродись, зрости!” та “До Ваших послуг” — дві номінації, де бердичівлянам продемонструють всі досягнення міста у житлово-комунальній сфері та сфері обслуговування.

Незмінним залишиться напрямок “Милосердя — категорія вічна”. У ньому відзначатимуть людей, які одним із найважливіших своїх пріоритетів вважають доброчинність.

Працівників культури, освіти та спортсменів Бердичева, як завжди, говорять організатори церемонії, буде чи не найбільше. Минулорічні випускники міських загальноосвітніх закладів завоювали перше місце в області у незалежному оцінюванні. Співочі, танцювальні, циркові та інші творчі колективи теж у 2010-му здобули для міста чимало Міжнародних, Всеукраїнських та обласних нагород. Ну а про бердичівлян-спортсменів вже давно знають далеко за межами України.

Із загальної кількості людей, яких нагороджуватимуть (а це більше чотирьохсот чоловік), левова доля припадає саме на ці три номінанації. Вінцем церемонії нагородження кращих з кращих стане номінація “Славімо рідне місто!”, де свої нагороди отримають люди, які були відзначені на державному рівні.

Сторінки чергового альманаху “Твої перемоги, Бердичів” — це не лише історія міста, каже Іван Демусь, а й приклад людського натхнення у творінні добрих та гарних справ.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Перегорнуті сторінки цьогорічного альманаху — це відкриття сторінок альманаху наступного року. Тож хочеться побажати усім нам, бердичівлянам, успіхів у 2011-му році.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0