Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

14% бердичівлян вже проголосувало

Time Додано: неділя, 07 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Другий тур виборів Президента України у місті, порівняно із першим, відзначається стабільною явкою виборців на дільниці. На окремих виборчих дільницях вже проголосувала майже третина зареєстрованих громадян.

14% бердичівлян вже проголосувало

Олена Шелегон, голова ДВК № 31 ОВК ТВО №64: «На 12-ту годину у нас проголосувало 450 виборців. Зараз час пік, активність висока. Голосує більше людей похилого віку. Мені здається, що молодь ходитиме після обіду.»

Поки що голосування проходить спокійно, говорить голова окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №64 Мирослав Грінберг. До них не надходило ніяких заяв про порушення ні від спостерігачів, ні від самих виборців.

Щоправда, є одна проблема, кажуть члени виборчих комісій міста. Деякі люди не можуть знайти себе у списках виборців. Їх там просто немає. На це є дві причини, каже Мирослав Грінберг: малі строки подання списків до державного реєстру та недбалість самих громадян, які вчасно не перевірили наявність свого прізвища у списках. Голова округу зауважує: люди повинні були не лишати на останній день таку важливу справу.

Мирослав Грінберг, голова ОВК ТВО №64: «Окружна комісія не працює зі списками виборців. Це все повинна вирішувати дільнича комісія. У режимі голосування прийняти будь-яке рішення, яке б відповідало нормам закону, дуже важко. Я думаю, що дільниці з цим впораються. Все залежить від кількості виборців та від можливостей самих дільничих комісій.»

Ольга Духовна, голова ДВК №28 ОВК ТВО №64: «Ми зараз не маємо можливості вносити людей у списки. Є певні постанови, певні нормативні документи. Зараз людина може звернутися до суду, і її, відповідно, тоді вносять у списки.»

Щодо процесу голосування в окрузі, то мешканці району віддають свої голоси за одного з кандидатів активніше, ніж бердичівляни, каже Мирослав Грінберг.

Мирослав Грінберг, голова ОВК ТВО №64: «На одинадцяту годину за нашими оперативними даними по округу проголосувало приблизно 20% громадян, а по місту біля 14%. але це ранкові дані. Зараз, ми сподіваємося, почнеться основна робота дільничих комісій, тобто зараз люди йтимуть голосувати. Я думаю, явка буде досить непоганою.»

За останніми даними офіційного сайту Центральної виборчої комісії, 20,20% виборців територіального округу №64, до якого відноситься Бердичів та Бердичівський район, вже проголосували.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0