Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

14% бердичівлян вже проголосувало

Time Додано: неділя, 07 лют. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Другий тур виборів Президента України у місті, порівняно із першим, відзначається стабільною явкою виборців на дільниці. На окремих виборчих дільницях вже проголосувала майже третина зареєстрованих громадян.

14% бердичівлян вже проголосувало

Олена Шелегон, голова ДВК № 31 ОВК ТВО №64: «На 12-ту годину у нас проголосувало 450 виборців. Зараз час пік, активність висока. Голосує більше людей похилого віку. Мені здається, що молодь ходитиме після обіду.»

Поки що голосування проходить спокійно, говорить голова окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №64 Мирослав Грінберг. До них не надходило ніяких заяв про порушення ні від спостерігачів, ні від самих виборців.

Щоправда, є одна проблема, кажуть члени виборчих комісій міста. Деякі люди не можуть знайти себе у списках виборців. Їх там просто немає. На це є дві причини, каже Мирослав Грінберг: малі строки подання списків до державного реєстру та недбалість самих громадян, які вчасно не перевірили наявність свого прізвища у списках. Голова округу зауважує: люди повинні були не лишати на останній день таку важливу справу.

Мирослав Грінберг, голова ОВК ТВО №64: «Окружна комісія не працює зі списками виборців. Це все повинна вирішувати дільнича комісія. У режимі голосування прийняти будь-яке рішення, яке б відповідало нормам закону, дуже важко. Я думаю, що дільниці з цим впораються. Все залежить від кількості виборців та від можливостей самих дільничих комісій.»

Ольга Духовна, голова ДВК №28 ОВК ТВО №64: «Ми зараз не маємо можливості вносити людей у списки. Є певні постанови, певні нормативні документи. Зараз людина може звернутися до суду, і її, відповідно, тоді вносять у списки.»

Щодо процесу голосування в окрузі, то мешканці району віддають свої голоси за одного з кандидатів активніше, ніж бердичівляни, каже Мирослав Грінберг.

Мирослав Грінберг, голова ОВК ТВО №64: «На одинадцяту годину за нашими оперативними даними по округу проголосувало приблизно 20% громадян, а по місту біля 14%. але це ранкові дані. Зараз, ми сподіваємося, почнеться основна робота дільничих комісій, тобто зараз люди йтимуть голосувати. Я думаю, явка буде досить непоганою.»

За останніми даними офіційного сайту Центральної виборчої комісії, 20,20% виборців територіального округу №64, до якого відноситься Бердичів та Бердичівський район, вже проголосували.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0