Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Золотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні

Time Додано: понеділок, 30 жовт. 2017, 17:39 ( 23 дн. назад )

Великий колектив Бердичівської центральної міської лікарні став ще більшим: днями у ньому посвячували у медики 13 молодих спеціалістів. Головними героями дійства стали 9 медичних сестер, 1 масажист, а також два молоді лікарі – фтизіатр та анестезіолог. У чиї очі, як не в очі медиків, з надією (часто останньою) вдивляються люди? І саме з такою вірою й надією дивиться на молодь у білих халатах Бердичів, констатував міський голова Василь Мазур. А сама молодь, скоріш за все, розраховує на розуміння й підтримку вже досвідчених колег. І, можливо, через деякий час сама прийматиме до свого кола нових, більш молодших та необстріляних, лікарів та медсестричок.

13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні 13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні 13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні 13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні 13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні

Міська влада має стратегію, колектив закладу – бажання й професіоналізм, а він – певні можливості, тож у бердичівської медицини є всі шанси стати такою, про яку мріють люди, переконаний народний депутат України Олександр Ревега. Нині, нагадав, навколо центральної міської лікарні продовжує формуватися ціле медичне містечко (на черзі – поява там нової дитячої поліклініки), а амбулаторії, що вже багато років функціонують у різних мікрорайонах Бердичева – це те, над чим сьогодні лише починають працювати у містах України.

День посвяти у медики у Бердичеві – особливий, вважає головний лікар закладу Лариса Бабікова, адже поряд із молодими спеціалістами, на ньому традиційно вшановують ветеранів місцевої медичної галузі.

Окрім новачків та ветеранів, є у бердичівській лікарні третій тип працівників: вони ще дуже молоді, але вже дуже досвідчені. Як от медсестра акушерського відділення Тетяна Поліщук та її колега з реанімаційного відділення Вікторія Стоян. Коли трапилися відомі події у Калинівці, засвідчило керівництво міста, Вікторія у шаленому графіку зуміла знайти час для кожного, хто потребував допомоги. Вже й робочий день давно закінчився, а медсестра не полишала оглядати хворих. Таку людину й нагородити почесно та приємно.

Досвідченим – грамоти та премії, а новачкам – символічний вогонь знань. Із надією, що в їхніх серцях живе вогонь анітрохи не менший – вогонь людяності, милосердя, розуміння, поваги й решти чеснот, без яких медик – не медик. І забувати про те, який шлях вони обрали, як засвідчили свою вірність справі охорони людського здоров’я, цій «тринадцятці» не годиться – клятву ж бо, як ніяк, дали.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0