Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні

Time Додано: понеділок, 30 жовт. 2017, 17:39 ( 4 міс. назад )

Великий колектив Бердичівської центральної міської лікарні став ще більшим: днями у ньому посвячували у медики 13 молодих спеціалістів. Головними героями дійства стали 9 медичних сестер, 1 масажист, а також два молоді лікарі – фтизіатр та анестезіолог. У чиї очі, як не в очі медиків, з надією (часто останньою) вдивляються люди? І саме з такою вірою й надією дивиться на молодь у білих халатах Бердичів, констатував міський голова Василь Мазур. А сама молодь, скоріш за все, розраховує на розуміння й підтримку вже досвідчених колег. І, можливо, через деякий час сама прийматиме до свого кола нових, більш молодших та необстріляних, лікарів та медсестричок.

13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні 13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні 13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні 13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні 13 молодих спеціалістів влилися до колективу Бердичівської центральної міської лікарні

Міська влада має стратегію, колектив закладу – бажання й професіоналізм, а він – певні можливості, тож у бердичівської медицини є всі шанси стати такою, про яку мріють люди, переконаний народний депутат України Олександр Ревега. Нині, нагадав, навколо центральної міської лікарні продовжує формуватися ціле медичне містечко (на черзі – поява там нової дитячої поліклініки), а амбулаторії, що вже багато років функціонують у різних мікрорайонах Бердичева – це те, над чим сьогодні лише починають працювати у містах України.

День посвяти у медики у Бердичеві – особливий, вважає головний лікар закладу Лариса Бабікова, адже поряд із молодими спеціалістами, на ньому традиційно вшановують ветеранів місцевої медичної галузі.

Окрім новачків та ветеранів, є у бердичівській лікарні третій тип працівників: вони ще дуже молоді, але вже дуже досвідчені. Як от медсестра акушерського відділення Тетяна Поліщук та її колега з реанімаційного відділення Вікторія Стоян. Коли трапилися відомі події у Калинівці, засвідчило керівництво міста, Вікторія у шаленому графіку зуміла знайти час для кожного, хто потребував допомоги. Вже й робочий день давно закінчився, а медсестра не полишала оглядати хворих. Таку людину й нагородити почесно та приємно.

Досвідченим – грамоти та премії, а новачкам – символічний вогонь знань. Із надією, що в їхніх серцях живе вогонь анітрохи не менший – вогонь людяності, милосердя, розуміння, поваги й решти чеснот, без яких медик – не медик. І забувати про те, який шлях вони обрали, як засвідчили свою вірність справі охорони людського здоров’я, цій «тринадцятці» не годиться – клятву ж бо, як ніяк, дали.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0