Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

13 медалей, з яких 7 – золотих, завоювали рукопашники «Віктора» на відкритому чемпіонаті Житомирщини

Time Додано: понеділок, 20 бер. 2017, 16:20 ( близько 1 року назад )

Більш ніж успішною вважають свою поїздку на відкритий чемпіонат Житомирщини з рукопашного бою у бердичівському клубі «Віктор». Виступи вихованців тренера Віктора Азізова принесли до клубної скарбниці та до скарбниці Бердичева спортивного одразу 13 медалей, 7 з яких – найвищого, золотого, ґатунку. Провівши перед цим кілька турнірів, розповідає сам керівник клуба, йому вдалося сформувати потужну збірну «Віктора», яка складалася як з маленьких бійців, так і з юних. Вони готувалися до того, що може бути нелегко, продовжує Віктор Азізов, та все ж таки не могли не оцінити високу підготовку й доволі широку географію решти учасників. За перемогою на першість прибули 9 команд-представниць Житомирщини, по дві – з Вінниччини й Хмельниччини та одна команда з Київщини. Усього, як розповів Віктор Азізов, близько 350 рукопашників.

13 медалей, з яких 7 – золотих, завоювали рукопашники «Віктора» на відкритому чемпіонаті Житомирщини 13 медалей, з яких 7 – золотих, завоювали рукопашники «Віктора» на відкритому чемпіонаті Житомирщини 13 медалей, з яких 7 – золотих, завоювали рукопашники «Віктора» на відкритому чемпіонаті Житомирщини 13 медалей, з яких 7 – золотих, завоювали рукопашники «Віктора» на відкритому чемпіонаті Житомирщини 13 медалей, з яких 7 – золотих, завоювали рукопашники «Віктора» на відкритому чемпіонаті Житомирщини

Право увійти до «золотої» сімки «Віктора» вибороли Павло Юров, Кирил Білоусов, Олександр Андреєв, Олексій Кириченко, Дмитро Василевський, а також єдина дівчинка – Сабіна Азізова, на рахунку якої одразу два І-х місця.

Що не кажи, а, як довів досвід «Віктора», у збиранні золотого «медального» урожаю здатні відчутно допомогти не лише рідні стіни, а й комфортне почування себе у «рідному» виді бойових мистецтв.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 20

Chatbox Петр

Для ВиКа на всякий случай http://futsal.com.ua/news/dity-shkilna-futzalna-liga-ukrayiny/shkolyari-berdychivskogo-nvk-no10-vygraly-oblasnyy-etap

Time понеділок, 20 бер. 2017, 16:52 (близько 1 року назад)

Chatbox спорт

Витя, хватит врать, стыдно присваивать себе незаслуженные награды. Всем известно что ты лгун и неудачник. А там где ты родителям благодарный, это ты сам себе спасибки говоришь? :box:

Time вівторок, 21 бер. 2017, 11:21 (близько 1 року назад)

Chatbox Началось

Хватит гадить, если жаба давит выкинь в реку. Пан Олег ты сам сплетник, лгун и неудачник. И что ты Каденский успокоиться не можешь ? :shame: :shame: :shame:

Time вівторок, 21 бер. 2017, 14:44 (близько 1 року назад)

Chatbox МОЛОДЕЦ

Молодец ВИКТОР попиарился за чужой счет. Дорисуй СЕБЕ еще пару золотых. :champion:

Time вівторок, 21 бер. 2017, 21:07 (близько 1 року назад)

Chatbox свідок

ВІКТОРЕ, ТА УСІ Ж ЗНАЮТЬ ЯКА У ВАС МЕТОДИКА! Я ЩОБ СТІЛЬКИ БАШЛЯВ ТА ПІДЛИЗУВАВ УСІМ- ТАКОЖ МЕНЕ ПІАРИЛИ ББББ! НЕ ПОВАЖАЮ БРЕХУНІВ, ПІДКУПЩИКІВ ! АЛЕ ВИ ГАРНО ПІДЛЕЩУЄТЕСЬ ДО УСІХ- ТОМУ І НАГОРОДИ У ВАС .....

Time середа, 22 бер. 2017, 13:53 (близько 1 року назад)

Chatbox свідок

чому цього брехуна ніхто не може викрити? піариться, вихваляється! а є чому?

Time середа, 22 бер. 2017, 13:58 (близько 1 року назад)

Chatbox Мама чемпіона

Чому ви пишете такі гадкі коментарі? Мій син приймав участь і отримав золоту медаль, не знаю хто там кого підлизує, але наші хлопці отримали свої медалі потом, їх засуджували, але вони молодці, і врешті-решт такі результати, так що позакривайте свої чорні роти і не заважайте людині працювати, з повагою до Віктора мама чемпіона.

Time середа, 22 бер. 2017, 14:15 (близько 1 року назад)

Chatbox Мама чемпіона

Дуже сильно образилась, хочу розказати ще дещо, наша команда не має ні спонсорів з гаманцями, у кожного хлопця своє кімано(різні) у одніх з секондів, у інших старі, в Житомирі команди виступали в однакових, у них були і спонсори, і напевно, як Ви говорите, підлизують кому потрібно, було прикро, що ми такі обшарпані, але коли команда підготовлена, то їй не потрібен однаковий одяг і богатий спонсор і хлопці це довели!!!!!!! :champion: :champion: :champion:

Time середа, 22 бер. 2017, 16:11 (близько 1 року назад)

Chatbox Спорт

Виктор Октамович ! Вы не обращайте внимание, гадят значит помнят. А бегать к главному судьи и дописывать после мандатной комиссии своих детей, что наводить хаос в протоколах, это есть такой деятель по всех видов единоборств в нашем городе, который не уважает ни кого кроме тех кто у власти, это "профессор" по спорту в городе Бердичев Каденский учитель черчения по диплому. Вот кого нужно разоблачать . А до гадостей и сплетен Олег ! ты не прав, посмотри что ты делаешь на соревнованиях? Если ты веришь в бога покайся, правда победит... :hello:

Time середа, 22 бер. 2017, 17:41 (близько 1 року назад)

Chatbox Бердичевляночка

Виктор Октамович, желаю удачи Вам и Вашим детям-чемпионам!!! :champion: . Горжусь, что есть такие люди, которым небезразлична жизнь детей, которые отдают все силы работе и пожинают такие чудесные результаты!!! Побольше медалей!!! P.S. Как написал известный китайский мудрец и философ Конфуций: "Если вам плюют в спину, значит вы спереди."

Time середа, 22 бер. 2017, 19:02 (близько 1 року назад)

Chatbox Для Азизова

Мама чемпиона, спорт, Бердичевляночка, - это ты витюш сам себя успокаиваешь, хоть бы написал из интернет клуба, можно еще зайти к благодарным родителям, тебе все очень рады, так много сделано для города. Поднял Бердичев на высокий уровень........... город вздохнул бы с облегчением если бы такой ушлепок как ты имигрировал к своим чуркам, там и проводи свои единоборства о великий "тренер" все знают что ничего ты выиграть не можешь, да и не умеешь. Все что ты делаешь - приписываешь себе чужие награди и отравляшь людям жизнь своим присутствием. А Конфуция правильно цитируешь наверно нет в нашем городе человека которому ТЫ "ВЕЛИКИЙ ТРЕНЕР" не плюнул бы в спину.

Time четвер, 23 бер. 2017, 11:19 (близько 1 року назад)

Chatbox Для Каденского

Ты подлый ублюдок, еще свет таких не видел, сколько ты крови по портил нормальным людям? Ты ушлепок КАДЕНСКИЙ когда детей спортивно- подготовленных из других клубов воровать прекратишь ? Тебе "ВЕЛИКИЙ тренер" который отравляет жизнь своим присутствием , не тебе решать ушлепок Каденский кому где жить, радуйся что ты живешь в этом богом данном городе, где тебя не хотят видеть многие жители. Каденский если ты пишешь и знаешь такие "ЛИТЕРАТУРНЫЕ СЛОВА", как тебя допустили учить детей, ужас. Каденский ! ты своими сплетнями и писульками не чем не прикрепленными все ниже упал, перестань нести гадости, могут прочитать директор ДЮСШ или горисполкоме на твое воспитание, не боишься что разоблачат ??? :box:

Time четвер, 23 бер. 2017, 14:23 (близько 1 року назад)

Chatbox правда

Одним словом Каденский ты сволочь, и прощения тебе нет.

Time четвер, 23 бер. 2017, 21:21 (близько 1 року назад)

Chatbox Мама чемпионки

. Каденский хватит заниматься ерундой как только Азизов везет своих детей на чемпионат области и ты там присутствуешь так и начинаются проблемы которые к сожалению ты их и сам создаешь .Каденский Азизов не виноват в том что у тебя дети выступают слабо. Детей нужно тренировать и воспитывать а для этого нужно кое-что закончить. Победы которые завоевали дети -заслуга тренера. Молодец клуб и молодец ОКТАМОВИЧ. А ТЫ ---- Каденский----ж-а-б-а.................................................................................................................................. .

Time четвер, 23 бер. 2017, 21:57 (близько 1 року назад)

Chatbox ОЛЕГУ МИХАЙЛОВИЧУ КАДЕНСЬКОМУ

За коном брати з нас грошІ, за тренування ви маете право? Де в налоговІй ви е ? Ми дружнІ і нІхто нас не подолае, понявCENSORED каденський.............................................................................. .

Time понеділок, 27 бер. 2017, 17:31 (близько 1 року назад)

Chatbox трениру

Витя, а куда смотрит твой директор, кто тебя к детям допускает, говорят ты в селе работаешь,в нашу спортивную школу тебя не взяли, а говорят просилсяяяяяя

Time вівторок, 28 бер. 2017, 21:06 (близько 1 року назад)

Chatbox каденскому

Не выдумывай очередную сплетню, нечем крыть неудачник. А какое имели право без диплома тебя брать, хорошо подлезал, "великай тренюр".

Time середа, 29 бер. 2017, 07:15 (близько 1 року назад)

Chatbox сссссссссссссссссс

Витя :cultural: :crying:

Time четвер, 30 бер. 2017, 21:12 (близько 1 року назад)

Chatbox ооооооооооооо

Олег :cultural: :pecker: :tongue2:

Time п'ятниця, 31 бер. 2017, 08:00 (близько 1 року назад)

Chatbox Мама чемппіона

Хочу звернути увагу директора спортивної школи на поведінку вашого тренера, який пише образливі речі, хай займається своєю справою і не лізе куди його не просять, наші діти і батьки дуже задоволені Віктором і дуже шкода, що на роботу до спортивної школи не приймають по заслугам, а по хамству и чорнописку. Таким людям не місце і гроші брати в державній, нібито бескоштовній школі не гарно!!!!!!!!! Корупція!!!!!!!!!!! Я, мама чемпіона і Бердичівляночка, можу назвати своє ім'я, а ви, хто пише ці гадості навряд, хоча вас і так всі впізнають від ваших заздрощів і нецензурних висловлювань!!!!!!

Time четвер, 20 квіт. 2017, 15:00 (близько 1 року назад)