Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

115-й день народження БКПЕП: із переконанням у тому, що сьогодення принесе закладу нову силу й потужність

Time Додано: понеділок, 08 жовт. 2018, 18:55 ( 12 дн. назад )

У свій 115-й день народження він відзначає не просто поважну ювілейну річницю існування, а 115-ту річницю активної потужної діяльності – Бердичівський коледж промисловості, економіки та права. Принаймні, про це на урочистостях з нагоди святкової дати заявив директор закладу Іван Демусь. Зрозуміло, 115 – це означає багату й не завжди просту історію, зауважив, а в їхньому випадку – зміни років та епох оберталися переходами на якісно нові рівні. Сьогодні БКПЕП – один із найбільших коледжів в Україні, сучасний, з сильним колективом, із співпрацею зі студентами на принципах демократизму.

115-й день народження БКПЕП: із переконанням у тому, що сьогодення принесе закладу нову силу й потужність

Вони, як і впродовж останніх років, успішно співпрацюють із багатьма престижними державними вишами, зазначив Іван Демусь, випускники БКПЕП зазвичай є бажаними в тих студентами. Крім того, університетську освіту можна отримати на базі їхнього закладу.

У тому, що Бердичівський коледж промисловості, економіки та права не лише утримується у статусі сучасного й престижного, закладені зусилля багатьох людей, підкреслює директор. Як один із прикладів – оновлення у закладі двох спортивних зал.

Вчити студентів суто на папері означало б, серед іншого, те, що і дипломи фахівців коштували б виключно роздрукованого паперу, зауважує Іван Демусь. Сучасне навчання, вважає, має бути забезпечене відповідною матеріальною базою, і цей напрям залишається одним із пріоритетних у діяльності БКПЕП.

На відміну від багатьох вітчизняних навчальних закладів, котрі мали гарний старт, а з часом – тихий відхід у небуття, коледж промисловості, економіки та права не лише гідно вистоював у часи змін, а й ставав сильнішим, зазначив присутній на урочистостях Бердичівський міський голова. І заслуга у цьому, переконаний Василь Мазур, керівників та колективів закладу різних років.

Міський голова разом із командою відзначив кращих працівників коледжу. В якості подарунку отримав результат філігранної роботи тутешніх ливарників – ювілейну медаль під номером 1. А наостанок висловив впевненість у тому, що викладацько-студентський колектив БКПЕП, очолюваний мудрим керівником, готовий до випробувань і викликів сьогодення.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0