Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

11 медалей зі Всеукраїнського турніру привезли члени клубу “Віктор”

Time Додано: неділя, 30 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Так вони виглядають на повсякденних тренуваннях: по-спортивному злі і дещо виснажені безліччю влучних ударів. Напруга та навантаження зростають у кілька разів на змаганнях, коли на місці мішка чи напарника опиняється суперник. Днями бійці міського спортивного дитячо-молодіжного клубу рукопашного бою “Віктор” повернулися з міста Ямпіль, що на Вінниччині. Там пройшов IV відкритий всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті правоохоронця Леоніда Гусаковського. Наше місто представляли 14 “вікторівців”.

11 медалей зі Всеукраїнського турніру привезли члени клубу “Віктор”

Віктор Азізов, президент БМСДМКРБ “Віктор”: “Присутніх було 160 чоловік з різних областей України і з Молдови – 2 команди по 5 чоловік. Наш Павло Поліщук бився за першість з молдаванином, кандидатом у майстри спорту, і переміг його по очкам. Я задоволений своїми дітьми, що вони показали такий результат. 5 золотих, 3 срібних і 3 бронзових медалі”.

У командному заліку бердичівляни посіли четверте місце. За належну підготовку спортсменів тренер Віктор Азізов отримав подяку. З подібних турнірів, кажуть рукопашники, вони привозять не лише медалі, а й безцінний досвід. За п’ять років занять у клубі Дмитро Поперечний побував на багатьох змаганнях і звик бути першим.

Дмитро Поперечний, вихованець спортивного клубу “Віктор”: “Я на змаганнях бився 5 разів, це було важко, але я зумів це зробити завдяки сміливості та впертості”.

Павло Поліщук відвідував клуб раніше, потім зробив перерву, після неї знову повернуся у “Віктор”. За останній рік хлопець встиг успішно виступити на трьох чемпіонатах.

Павло Поліщук, вихованець спортивного клубу “Віктор”: “Перш за все, це наполегливі тренування і спасибі нашому тренеру за те, що нас готує”.

Вихованці Віктора Азізова — переважно хлопці. Але серед тих, хто завзято виконує бойові прийомі, є кілька дівчат. Одна з них, Юлія Кицилюк, нещодавно ще театральний гурток відвідувала, але вирішила шукати себе у спорті. І у неї, впевнена дівчина, це виходить непогано.

Юлія Кицилюк, вихованка спортивного клубу “Віктор”: “Я відразу почала досягати успіхів, мене стали брати на змагання. Вперше в минулому році я мене взяли на Всеукраїнські, я там виборола 3 місце, а цього року 2-ге. Ці змагання мені сподобалися. Ямпіль — чудове місто, все було гарно організовано. Команди були сильні. “Барс”, місцева команда, забрала собі кубок, а з наших теж багато хто посів призові місця”.

За перемогами спортсменів, окрім їхньої і тренерської роботи, стоїть підтримка небайдужих людей. Всім їм у клубі щиросердечно дякують.

Віктор Азізов, президент БМСДМКРБ “Віктор”: “В нас є діти з малозабезпечених сімей і сироти. Я висловлюю велику вдячність директору швейної фабрики Григорію Лінчику, директору пивзаводу Леону Ліпецькому, Інні Мазур. Спасибі, що не залишають наших дітей”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0