Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

11 медалей зі Всеукраїнського турніру привезли члени клубу “Віктор”

Time Додано: неділя, 30 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Так вони виглядають на повсякденних тренуваннях: по-спортивному злі і дещо виснажені безліччю влучних ударів. Напруга та навантаження зростають у кілька разів на змаганнях, коли на місці мішка чи напарника опиняється суперник. Днями бійці міського спортивного дитячо-молодіжного клубу рукопашного бою “Віктор” повернулися з міста Ямпіль, що на Вінниччині. Там пройшов IV відкритий всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті правоохоронця Леоніда Гусаковського. Наше місто представляли 14 “вікторівців”.

11 медалей зі Всеукраїнського турніру привезли члени клубу “Віктор”

Віктор Азізов, президент БМСДМКРБ “Віктор”: “Присутніх було 160 чоловік з різних областей України і з Молдови – 2 команди по 5 чоловік. Наш Павло Поліщук бився за першість з молдаванином, кандидатом у майстри спорту, і переміг його по очкам. Я задоволений своїми дітьми, що вони показали такий результат. 5 золотих, 3 срібних і 3 бронзових медалі”.

У командному заліку бердичівляни посіли четверте місце. За належну підготовку спортсменів тренер Віктор Азізов отримав подяку. З подібних турнірів, кажуть рукопашники, вони привозять не лише медалі, а й безцінний досвід. За п’ять років занять у клубі Дмитро Поперечний побував на багатьох змаганнях і звик бути першим.

Дмитро Поперечний, вихованець спортивного клубу “Віктор”: “Я на змаганнях бився 5 разів, це було важко, але я зумів це зробити завдяки сміливості та впертості”.

Павло Поліщук відвідував клуб раніше, потім зробив перерву, після неї знову повернуся у “Віктор”. За останній рік хлопець встиг успішно виступити на трьох чемпіонатах.

Павло Поліщук, вихованець спортивного клубу “Віктор”: “Перш за все, це наполегливі тренування і спасибі нашому тренеру за те, що нас готує”.

Вихованці Віктора Азізова — переважно хлопці. Але серед тих, хто завзято виконує бойові прийомі, є кілька дівчат. Одна з них, Юлія Кицилюк, нещодавно ще театральний гурток відвідувала, але вирішила шукати себе у спорті. І у неї, впевнена дівчина, це виходить непогано.

Юлія Кицилюк, вихованка спортивного клубу “Віктор”: “Я відразу почала досягати успіхів, мене стали брати на змагання. Вперше в минулому році я мене взяли на Всеукраїнські, я там виборола 3 місце, а цього року 2-ге. Ці змагання мені сподобалися. Ямпіль — чудове місто, все було гарно організовано. Команди були сильні. “Барс”, місцева команда, забрала собі кубок, а з наших теж багато хто посів призові місця”.

За перемогами спортсменів, окрім їхньої і тренерської роботи, стоїть підтримка небайдужих людей. Всім їм у клубі щиросердечно дякують.

Віктор Азізов, президент БМСДМКРБ “Віктор”: “В нас є діти з малозабезпечених сімей і сироти. Я висловлюю велику вдячність директору швейної фабрики Григорію Лінчику, директору пивзаводу Леону Ліпецькому, Інні Мазур. Спасибі, що не залишають наших дітей”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0