Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

101 бердичівлянин зі статусом дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування чекає на майбутніх батьків

Time Додано: вівторок, 05 лют. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Анатолій Колодзінський - батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу "Веселка". Вже 7 років він разом із дружиною опікуються долею п’ятьох дітей.

101 бердичівлянин зі статусом дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування чекає на майбутніх батьків

Анатолій Колодзінський, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу "Веселка": "Двоє старших були в нашому інтернаті, середній хлопчик - із Житомирського притулку. Ще один хлопчик - від матері, позбавленої батьківської опіки. Найменшу дівчинку мама підкинула чужим людям, коли дитині був один рік. Ми її забрали".

Кожним із своїх дітей Анатолій Колодзінський по-батьківськи пишається. Каже: любов - найкращий засіб виховання.

Анатолій Колодзінський, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу "Веселка": "Щоб змінити їхнє мислення, дітей потрібно взяти в сім’ю. Тоді в них можна щось вкласти. Що ми вкладали - діє. Сім’я впливає дуже добре. Ми всіх розвиваємо. Люда, старша, закінчує художню школу. Микола ходить до музичної школи. Двоє хлопців - до 5-го класу. Захоплюються брейком. Танцюють з першого класу. Віка, найменша, мріє стати лікарем".

2008-й оголошений роком національного всиновлення. У Бердичеві статус дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування отримали майже двісті дітей.

Алла Гайдамаченко, головний спеціаліст служби у справах дітей: "Протягом 2007 року у місті відбулося 8 усиновлень. Приємно зазначити, що ми закінчили рік усиновленням. 21 грудня відбулося чергове всиновлення. Через 10 днів рішення суду набрало законної сили. Це було 31 грудня. Розпочали рік також із усиновлення, яке відбулося 13 січня. Через декілька днів буквально воно набуває законної сили. Дитина буде мати маму і тата, буде жити в сім’ї".

Алла Гайдамаченко звертається до бердичівлян, які хочуть, але не можуть мати дітей. Каже: спочатку треба зробити перший крок - виявити бажання.

Алла Гайдамаченко, головний спеціаліст служби у справах дітей: "Рятуйте дітей від сирітської долі! Створюйте повноцінні сім’ї, всиновлюйте дітей. Для цього треба зробити спочатку перший крок - прийти до служби у справах дітей, заявити про своє бажання всиновити дитину. А далі відбудеться ще 8 необхідних кроків. Протягом 10 днів ми обстежуємо житлово-побутові умови кандидатів у всиновлювачі. Надаємо вичерпну інформацію про перелік документів, які потрібно буде подати. А після того, як ці документи будуть у службі у справах дітей, ми вносимо кандидатів у всиновлювачі до нашого реєстру. Ставимо на облік".

У кімнаті для індивідуальних консультацій служби у справах дітей кандидати в усиновлювачі можуть отримати відповідні рекомендації. Після знайомства із банком даних майбутнім батькам виписують направлення до державного закладу, де виховується дитина.

Алла Гайдамаченко, головний спеціаліст служби у справах дітей: "Якщо подружжя під час знайомства відчуває, що це саме їхня дитина, воно повинне прийти до служби у справах дітей і написати заяву про те, що бажає всиновити дитину. Знову протягом 10 днів ми готуємо висновок про можливість та доцільність усиновлення. Потім відбувається засідання суду. І дитина стає членом сім’ї".

Також під опікою знаходиться 98 дітей міста. У вересні минулого року рішенням виконкому у Бердичеві створена перша прийомна сім’я, яка взяла на виховання двох дітей. Вона та дитячий будинок сімейного типу перебувають під соціальним супроводом працівників міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 101-а дитина у Бердичеві ще чекає на майбутніх батьків.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0