Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

10-річного Владислава Лисюка відзначили у номінації "Кращі в культурі"

Time Додано: понеділок, 28 січ. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Цей 10-річний хлопчик отримав "Відзнаку 2007 року" у номінації "Кращі в культурі". Владислав Лисюк переміг в обласному огляді-конкурсі учнів музичних шкіл. Його захоплення - гра на ударних інструментах. Концертмейстер Людмила Єременко задоволена юним музикантом.

10-річного Владислава Лисюка відзначили у номінації "Кращі в культурі"

Людмила Єременко, викладач Бердичівської музичної школи: "Він регулярно відвідує заняття. Тонко відчуває музику. Розуміє все з півслова. Як концертмейстеру мені з ним легко працювати. І акомпанувати не складає труднощів. Взагалі побільше б таких дітей, тоді працювати було б - одне задоволення!"

Хтось із древніх мудреців сказав, що музика - найбільш довершене мистецтво. Бо передає стан душі людини. Владислав, говорять його вчителі, - енергійний та жвавий. Тому, мабуть, і любить ритмічні твори. Особливо - "Тіко-тіко" де Абреу та "Угорський танок" Брамса.

Дмитро Гортовлюк, викладач Бердичівської музичної школи: "Ми більше виконуємо твори болгарських авторів, тому що ця музика дуже ритмічна. Дуже жвава. Також - сучасних французьких композиторів. Владиславу це дуже подобається. Він дуже перспективний хлопчик. Якщо буде продовжувати займатися, то досягне великих успіхів"

Владислав вдячний своїм теперішнім викладачам та попереднім вчителям музики: Юрію Гортовлюку і Анатолію Рекретюку. А ще мамі, яка колись привела шестирічного малюка до класу ударних інструментів.

Владислав Лисюк, учень 4 класу Бердичівської музичної школи ( клас ударних інструментів): "Мені мама запропонувала: "Хочеш піти до музичної школи вчитися на ударних інструментах?" Я відповів: "Хочу". І пішов із радістю. Я вже 4 роки займаюся. Їздив на концерти, виступаю дуже багато. Я на ударній установці граю. Ще люблю грати в оркестрі з іншими інструментами, духовими: трубами, саксофоном та тромбоном. І на ксилофоні дуже подобається грати".

Хлопчики з естрадно-духового оркестру музичної школи до найменшого виконавця з їхньої групи ставляться із симпатією. Кажуть: його гра звучанню музичних творів додає більшої виразності.

Артем Стеценко, учень 4 класу Бердичівської музичної школи ( клас саксофону): "Я знаю Владислава вже три роки. Він дуже здібний хлопець. Ми разом граємо в оркестрі музичної школи. Він - на ударній установці, а я - на саксофоні".

Владислав радує своїх рідних не лише успіхами у мистецтві, розповідає його мама. Каже: він легко та із задоволенням вчиться у 4-му класі НВК № 4. І є відмінником. А музику у сім’ї Лисюків не просто люблять.

Оксана Лисюк, мати хлопчика: "Його батько закінчив музичну школу по класу кларнету. Я працюю у музичній школі викладачем класу фортепіано. Думаю, що велику любов саме до ударних інструментів прищепив його перший вчитель Юрій Михайлович Гортовлюк. Владика привели сюди у 6-річному віці, і він обрав саме ударні інструменти. Любить і ксилофон".

Владислав говорить: як і всі хлопці його віку, він любить футбол. Та у вільний час надає перевагу заняттям музикою. Хлопчик вважає: ще більше треба працювати над технікою виконання. Вдома юний музикант іноді влаштовує невеличкі концерти.

Оксана Лисюк, мати хлопчика: "Друг нашої сім’ї та мій хрещеник Женя вчиться у київській школі, захоплюється джазовими імпровізаціями. І ось із Владиком вони блискавично створюють дуети. І достатньо непоганого рівня. Женя імпровізує на фортепіано, а Владик - на малому барабані або ксилофоні. Вони роблять нам такі подарунки на свята".

Заняття музикою, каже мама Владислава, допомагають хлопчику бути більш комунікабельним. Зараз він готується до виступу на обласному конкурсі юних виконавців.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0