Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

10 юних бердичівлян стали переможцями та призерами обласного конкурсу «Податки очима дітей-2009»

Time Додано: четвер, 21 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У Житомирі підвели підсумки обласного конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей-2009». Малюнками, творами й віршами та виробами декоративно-прикладного мистецтва його учасники демонстрували своє бачення місця та значення податків у житті держави і суспільства. Із шестисот робіт, представлених школярами Житомирщині на перший, районний, етап конкурсу, до обласного дійшла половина, і лише 42 роботи стали його призерами та переможцями. Чверть із них — на рахунку учнів бердичівських шкіл.

10 юних бердичівлян стали переможцями та призерами обласного конкурсу «Податки очима дітей-2009»

Основою будь-якої держави є бюджет: наскільки він буде багатим та вагомим, наголошують податківці, настільки забезпеченою й захищеною буде соціальна сфера. А що найефективніше сприяє наповненню бюджета, як не податки? Важливою особливістю цьогорічних учнівських робіт податківці називають їхню різнобічність. Малюючи податки, відзначають вони, діти не тільки зображували сумлінних платників, а й тих, через кого, бюджет недоотримує потрібні кошти.

А ще учні стали більш масово та з більшою цікавістю брати участь у конкурсі. Бердичівляни серед них — чи не найактивніші.

Галина Власюк, заступник голови ДПА у Житомирській обл.: «Із 42 переможців, яких ми маємо по усій області, 10 нагород отримали діти з Бердичева, тобто активність вашого регіону є значно вищою від інших. Роботи цікаві, різнобічні, вони характеризують і розкривають суть податкового законодавства... Це свідчить про те, що у вашому місті, школах та сім’ях проводиться відповідна робота з дітьми, ... від цього і гарні результати.»

Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Твори дітей стають із кожним роком все більш глибокими. Учні почали більш чіткіше розуміти значення податків для держави в цілому і для кожного громадянина зокрема. Якщо у минулих роках малюнки були дещо далекими від правильного розуміння сутності податків, то сьогодні картина значно краща. Ми дякуємо усім дітям — і тим, хто переміг, і тим, хто не дістався фіналу.

Сподіваємося, наступного року вони більш успішно візьмуть участь у конкурсі.”

П’ять 1-х, одне 2-ге та чотири 3-х місця — такий результат участі у конкурсі юних бердичівлян. Будуть податки — будуть й достатки, стверджує у своєму малюнку переможниця у номінації “Кращий плакат на податкову тематику” Валентина Мельничук. Підвищувати “надої” закликав ще один володар 1-го місця Євген Фесюк.

Валентина Мельничук, переможниця конкурсу “«Податки очима дітей-2009»: “У своєму малюнку я зобразила людину, яка годує корову — символ бюджету. Корова дає молоко — гроші, що йдуть на школи, бібліотеки, зарплати... Потім ці кошти повертаються до людини. На малюнку вона збирає молоко...”

Євген Фесюк, переможець конкурсу “«Податки очима дітей-2009»: “Я дуже радий, що взяв участь у конкурсі і став переможцем. Вважаю, що податки обов’язково потрібно сплачувати, тому що вони направляються на пенсії стареньким, дітям-сиротам і в лікарні. Якщо люди сплачуватимуть податки, країна ставатиме заможнішою.”

Бердичівські податківці впевнені, що юні таланти гідно представлять рідне місто на Всеукраїнському етапі конкурсу “Податки очима дітей”. Сподіваються вони і на те, що дорослі мешканці Бердичева ставитимуться до сплати податків, як до святого обов’язку.

Оксана Довгаль, призерка конкурсу “«Податки очима дітей-2009»: “Святий обов’язок — платить податки,

Щоб було в нас усе в достатку,

Щоб щедро нива хліб родила,

Щоб в кожного була родина...

Хай кожен знає з шкільних днів:

Податок нам поможе всім!”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0