Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

1 вересня учні Бердичівської школи-інтернату зустріли у компанії прокурорів

Time Додано: п'ятниця, 03 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

1 вересня учні Бердичівської школи-інтернату зустріли у незвичайній компанії: у гості до закладу мало не у повному складі завітала команда прокурорів Житомирщини на чолі з прокурором області Миколою Франтовським, представники обласної освітянської галузі та міської влади. Діти, як були позбавлені батьківської опіки, вважають охоронці права, мають загострене почуття справедливості, і це ріднить їх з тими, хто обрав професію юриста. Дорослі зізнаються: вони як зараз пам’ятають своє перше у життя 1 вересня. Вже тоді багатьох із них, кажуть, відрізняло розуміння того, що потрібно навчатися. До цього ж закликають вони і юних мешканців школи-інтернату.

1 вересня учні Бердичівської школи-інтернату зустріли у компанії прокурорів

Микола Франтовський, прокурор Житомирської області: «В першу чергу, ми б хотіли побажати вам терпіння. Потрібно учитись і учитись. А ще хочу, аби ви не забували мріяти. Мріяти постійно, про красиве і добре... Мені б хотілося, щоб кожен із вас втілив свої мрії у життя, щоб кожен знайшов у житті своє місце. Для цього ми і тут, приїхали до вас за покликом душі.»

Ольга Липовецька, заст. начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА: «Ми любимо приїжджати до вас на свята, працюємо з вами повсякденно і хочемо сказати: з вами працює творчий колектив педагогів. Гордитися можна і вашими успіхами, адже вихованці вашого закладу є неодноразовими переможцями різного роду змагань і конкурсів.»

Часті гості у закладі керівники міста. Від імені Бердичівського міського голови привітав учнів зі святом секретар міськради Василь Толочко. Гостям посадовець подякував за увагу до дітей, які зростають, не знаючи материнського та батьківського тепла.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Ми вам щиро вдячні за те, що ви обрали саме нашу школу-інтернат. Скажу, що заклад на це заслуговує. Заслуговує своєю працею, тим, що діти цієї школи є найкращими, бо мають багато успіхів. Серед випускників школи-інтернату є багато людей, які знайшли себе у цьому житті, ставши гарними фахівцями і працівниками. Цього я бажаю і вам, діти.»

«1 вересня є святом особливим і хвилюючим, святом, що його люди неодмінно пов'язують із прагненням до інтелектуального та духовного збагачення, гармонійного розвитку кожної особистості, утвердження України як високорозвиненої європейської країни».

Ці слова, зачитані заступницею директора школи-інтернату Тетяною Сінельниковою, Президент України адресував і колективу школи-інтернату. І учням, і педагогам Гарант побажав нестримного бажання збагачуватися новими знаннями, що будуть використані на благо держави. Особисто від себе заступниця директора додала: 1 вересня – то не лише початок нового навчального року – для багатьох це початок нових звершень, нових сподівань, початок майбутнього.

Тетяна Сінельникова, заступниця директора школи-інтернату з НВР: «Незабаром шкільний дзвінок знову покличе за парти усю нашу родину. Сподіваюся, що цей навчальний рік буде плідним і результативним. Що він стане нелегкою, але захоплюючою й цікавою подорожжю до країни знань. Вірю, що попереду у нас нові досягнення, успіхи у навчанні, творчі й спортивні перемоги.»

Діти подарували гостям вітальні листівки, виготовлені власними руками, Микола Франтовський від імені усіх працівників прокуратури запевнив учнів, що віднині вони знаходяться під опікою юристів – професійною й батьківською. Прокурори Житомирщини, наголосив він, готові допомогти сиротам у тому, аби ті стали на ноги у сьогоднішньому непростому житті.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0